Dan otvorenih vrata…

 

30.03.2017.godine  u  Trećoj osnovnoj školi je po prvi put  realizovana aktivnost „Dan otvorenih vrata „ koja je imala za cilj upoznati buduće prvačiće i njihove roditelje sa životom i radom naše škole  i polazak u školu učiniti što ljepšim i ugodnijim. Dobrodošlicu su im poželjele direktorica škole Amela Haračić i pedagogica Šejla Džanan. Članovi Vijeća učenika bili su domaćini  i vodiči budućim prvačićima i sa velikim zadovoljstvom su im pokazali prostor škole počevši od fiskulturne sale, biblioteke, kabineta informatike pa do multimedijalne učionice . Članovi različitih sekcija su kroz kratak program pokazali svoje aktivnosti i nastojali zabaviti prisutne.

Kako bi se prvačići osjećali ugodno za njih je prikazan kratak  obrazovni film, koji su prošle školske godine snimali učenici naše škole u okviru predmeta tehnički odgoj , ali i veseli crtani film- Patrolne Šape sa kojim je, uz osmjeh na licima svih prisutnih , završeno zajedničko druženje.

Na kraju je još jednom najavljen upis prvačića u Trećoj osnovnoj školi 10. I 11.04. u terminu od 9 do 14 sati.

DOBRO DOŠLI .

 

Ovaj unos je objavljen u Nekategorisano. Zabilježite trajni link.